אילו שירותים יכולה לספק חברת משלוחים  ?

"לי שליחויות" הינה חברת משלוחים מקצועית ומנוסה אשר מחויבת לכל לקוח ולקוח. אנו מקפידים על עמידה בלוח זמנים מדויק ועל מסירת החבילות שלכם ליעדן בזמן וללא פגע. חברתנו מספקת מענה מקצועי וממוקד בכל נושא לוגיסטי בתחום ההפצה. אנו מבצעים שליחויות לגופים ממשלתיים, בתי משפט ועסקים כולל ביצוע שליחויות דחופות ובהולות ונשמח לעמוד גם לשירותכם.

 

חברת משלוחים אחראית ומקצועית יכולה לספק בעבורכם מגוון רחב של שירותי שליחויות.

  • שליחויות מהיום להיום – לעיתים אתם עלולים להיות זקוקים למצב בו שירות השליחויות יתבצע באופן בהול. על מנת להיות בטוחים שהחבילה שלכם תגיע ליעדה באותו היום אתם צריכים לבחור בחברת שליחויות אשר יכולה להתחייב בעמידה ביעד הזה.
  • שליחויות משפטיות – משרדי עורכי דין ובתי משפט יהיו זקוקים להעברה של מסמכים וחוזים סודיים. על כן אתם תהיו זקוקים לחברת שליחויות אשר יכולה להבטיח משלוח אמין ומקצועי אשר ידאג להעביר את הניירת המסווגת ליעדה בצורה הבטוחה ביותר.
  • שליחויות בן עירוניות – לא כל העסקים שלכם יתבצע באותה העיר, זה אך טבעי. על כן בחרו בחברת משלוחים אשר יכולה לשנע את החבילה שלכם בצורה בטוחה ומקצועית גם בין ערים, וגם למרחקים גדולים.
  • אספקת סחורה לחנויות – חברות רהיטים ובגדים, לדוגמא, זקוקות לאספקת סחורה מתמדת על מנת שיוכלו להציע ללקוחותיהם את הסחורה העכשווית והטובה ביותר. לשם כך חברת משלוחים מקצועית תשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

בוחרים בחברה אמינה ומקצועית

כל חבילה אותה אנו רוצים לשלוח ליעד מסוים חייבת להיות מטופלת על ידי השליחים המנוסים והאחראיים ביותר בתחום. זאת על מנת שאנו נוכל להיות בטוחים כי כל מה שרצינו לשלוח אכן יגיע ליעדו בבטחה ובזמן הרצוי. חברת "לי שליחויות" שמה לה לדגש לספק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר. זאת תוך מתן שירות אדיב ואמין לכל אורך הדרך, החל מאיסוף החבילה ועד למסירה שלה.

עוד ב- לי שליחויות והפצה

קידום אתרים קידום אתרים