מסירות משפטיות 

חברת "לי שליחויות" מתמחה במגוון שירותי שליחויות לרבות מסירות משפטיות. השירות ניתן לעורכי דין ובתי משפט וכולל מסירות ושליחויות משפטיות בכל רחבי הארץ. חברתנו מקפידה על מקצועיות, אחריות אישית של כל אחד מן השליחים שלנו והענקת יחס אישי עבור כל לקוח ולקוח. צוות השליחים המסור והמקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעביר כל חבירה או מסמך אל יעדם במהירות ובבטיחות.

מסירות משפטיות

על חשיבותן של מסירות משפטיות 

מסירות משפטיות הן חלק משמעותי ובלתי נפרד מן ההליך המשפטי. המסירה המשפטית בבסיסה הינה תהליך פשוט יחסית. היא נועדה להעביר מסמך בעל ערך משפטי כלשהו אל הנמען או כל אדם אחר מטענו אשר רשאי לקבל מסמכים ודברי דואר בשמו על הנמען. המסמכים יכולים להיות:

  • זימון עד
  • פסק דין
  • כתב בית דין
  • מכתבי התראה
  • דרישות תשלום
  • מסמכים לעיון
  • ועוד..

כל פרט במסירה המשפטית הוא חשוב ומשמעותי. על מנת שתוכל להיחשב כחוקית ובתוקף על הנמען, בין אם הוא נתבע, מואשם או חייב, בעת המסירה צריך לקבל את המסמכים ולחתום על טופס אשר מצהיר כי קיבל את החבילה. גם על השליח אשר מוסר את החבילה יהיה למלא טופס אישור מסירה המפרט את נסיבות המסירה בנוסף לתצהיר בו מצוינת העובדה כי המסמכים נמסרו תוך הנסיבות הקיימות והערות נוספות במידה והיו. על התצהיר הנ"ל להיות מאושר על ידי עורך דין, דבר המעניק לטופס נופך משפטי.

שירותים משפטיים כל דורש

אך ורק חברות שליחויות מקצועיות ומיומנות יוכלו לבצע מסירות משפטיות בצורה מוצלחת. חברת "לי שליחויות" מעסיקה צוות שליחים אנרגטיים ומיומנים אשר יוכלו לבצע כל מסירה בצורה נכונה ומדויקת. חברתנו שמה דגש על ביצוע המסירות בצורה מקצועית ואמינה ותשמח לעמוד גם לשירותכם. אנו מספקים את כל השירותים המשפטיים להם זקוקים עורכי הדין והמשפטנים על מנת שיוכלו לנהל את תיקיהם בצורה מוצלחת. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ולגלות עוד על מגוון שירותי השליחויות אותם אנו יכולים להעמיד לרשותכם.

עוד ב- לי שליחויות והפצה

קידום אתרים קידום אתרים