שירותי שליחויות

שירותי שליחויותחברת לי שליחויות מציעה שירותי שליחויות איכותיים לכל מי שזקוק לכך. למשל, אם יש לכם משרד לעורכי דין, תוכלו ליהנות משירותיה של חברת שליחויות השומרת על הסודיות הנדרשת בשעה שהיא מעבירה את המסמכים, כולל שירותי מסירה אישית לנמען בעת הצורך. הצוות של לי שליחויות הוא צוות של שליחים אנרגטיים, צעירים ועליזים המעבירים כל משלוח שרק תבקשו בקלות, בזריזות וביעילות.

 

אילו שירותי שליחויות קיימים בשוק

חברת שליחויות מנוסה ומיומנת מספקת מגוון רחב של שירותי שליחויות. אלה כמה מבין השירותים שכל אחד צריך להכיר:

  • שליחויות קטנות – ישנם בעלי עסקים ומוסדות שצריכים להעביר מדי פעם חבילה קטנה או מעטפה. זו יכולה להיות הודעה רשמית ללקוח או חוברת לרשימת התפוצה של הלקוחות. שליחויות אלה זולות בדרך כלל משליחויות אחרות.
  • שליחויות מהיום להיום – מדובר בשליחויות דחופות (לעתים גם שליחות המתבצעת תוך שעתיים) שצריכות להתבצע בדרך כלל לפני סיום העבודה. בהשוואה לשאר שירותי השליחויות מדובר לא פעם בשליחויות יקרות יותר. עם זאת, הלקוח המשתמש בהן יכול להיות סמוך ובטוח שהחבילה או המעטפה תועבר באותו היום. נוסף על כך, המחיר עבור שליחות זו עשוי להיות גבוה יותר במקרה שבו מדובר בחבילה השוקלת מעל 20 ק"ג.
  • שליחויות בין עירוניות – מטבע הדברים, שליחויות אלה יקרות מעט יותר משליחויות המתבצעות בתוך העיר, בשל כמויות הדלק המתבזבזות במהלך הנסיעה. שליחויות מסוג זה יעילות כאשר יש צורך לבצע שליחות מידית חשובה.
  • שליחויות משפטיות – מדובר בשליחויות הדורשות רמת סודיות גבוהה, בשל המסמכים המסווגים שיש להעביר. השליחים למשימה זו נבחרים בקפידה – מדובר בשליחים אמינים שניתן לסמוך עליהם למשימות רבות מסוג זה.

 

בוחרים את השליח הנכון

 לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים להזמין שירותי שליחויות בדרך קבע, נותר רק לקבוע לאיזו חברת שליחויות לפנות. לשם כך, תוכלו להשתמש באמצעים הדיגיטליים החינמיים העומדים לרשותנו היום – פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אתרי תדמית של חברות שליחויות ופורומים העוסקים בתחום. שם תמצאו גולשים שהשתמשו או משתמשים בשירותיה של חברת שליחויות, והם יכולים להמליץ לכם על החברה הטובה ביותר. כמו כן, תוכלו להתנסות בשירותיה של חברה רנדומלית בעצמכם ולראות אם הם מתאימים לכם.

 

עוד ב- לי שליחויות והפצה

קידום אתרים קידום אתרים