שליחויות בפתח תקווה

שליחויות בפתח תקווהבאם המושבות הישנה והטובה ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים – אינסטלטורים, טכנאי מחשבים, אנשי הייטק או מוכרים בחנויות. כל אלה נעזרים מדי פעם בחברת שליחויות בפתח תקווה הנקראת לי שליחויות. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי שליחויות מובילים, תוך הקפדה על יחס מקצועי, אמין ואישי לכל לקוח. הצוות המקצועי, הצעיר והאנרגטי מוכן לספק לכם את החבילה לכל מקום ומתחייבת לכך שהיא לא תינזק במהלך ההעברה.

 

שליחויות בפתח תקווה  – אילו שירותים ניתן למצוא

חברת שליחויות מקצועית ואיכותית מספקת מגוון רחב של שירותים. אלה כמה מבין הבולטים שבהם:

  • שליחות דחופה – לעתים נוצר מצב שבו יש צורך להעביר בדחיפות משלוח מסוים. זה יכול להיות משלוח שהתעכב וגרם לעוגמת נפש ללקוח או חשבונית חשובה לפני סיום החודש. כך או כך, חברת השליחויות מספקת שירותי שליחויות דחופות ומעבירה את החבילה במהירות.
  • שליחויות משפטיות – בתי המשפט ומשרדים של עורכי דין, כדוגמת עורך דין מקרקעין, נעזרים לא מעט בחברת שליחויות שיודעת לשמור על סודיות. זאת משום שהמסמכים המשפטיים כוללים תיקים של לקוחות רבים ובהם מצוינים פרטים אישיים ומקרים הנוגעים לסוגיה המשפטית שבה דנים הצדדים ברגע נתון. במקרים אלה מספקת חברת השליחויות גם שירותי מסירה אישית.
  • העברת קבלות לתשלום – מנהלי חשבונות רבים עובדים עם המחאות, חשבוניות והוכחות לכך שהלקוח העביר את התשלומים בזמן. מנהלי חשבונות לא מעטים עובדים מהבית, ולכן עיקר ההתנהלות שלהם מול מעסיקים מתבצעת באמצעות השליחים. מדי חודש בחודשו הם מעבירים את המסמכים החשובים אל ביתו של המעסיק או לכתובת של המשרד באמצעות שליח נאמן.
  • חבילה עוברת – אין דבר נעים יותר מלקבל מתנה מחבר הגר רחוק או מדודה באמצעות השליח. בחברת השליחויות ניתן להוביל חבילות הכוללות מתנות מפתיעות ליקיריכם.

 

אז כמה זה עולה

זוהי אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים הלקוחות כאשר הם מחפשים חברת שליחויות בפתח תקווה. אך כשם שהשירותים של החברות שונים, כך גם מחיריהם שונים. למשל, העברה של מעטפה או חבילה קלילה תעלה פחות מהעברה של חבילה השוקלת מעל לקילו או משלוח שיש להעביר בדחיפות מהיום להיום או מהיום למחר.

עוד ב- לי שליחויות והפצה

קידום אתרים קידום אתרים